«В кожної людини є своє призначення і свій шлях. Я — дизайнер одягу, тому що відчуваю себе в цьому».

Розпитувала: Анастасія Айсіна
Скетчі: Вікторія Ноженко

LfTQKR_TmhwHZaEZle-FAg

Про колекцію

Творчість – невід`ємна частина мого життя. Я не можу бути щасливою без творчості, але з нею також. Все складно і просто одночасно. Саме про це моя колекція, яка має стимулювати людей бути самими собою понад усе.

eJJWufWJyC4

Про референси та кольори

Створення колекції – складний процес метаморфоз, експериментів та перероджень, які ти маєш для початку пройти та пережити сам. Тільки тоді буде відповідний результат. Для мене це завжди виклик для самої себе.

Колекція створює ефект технологічності та людини майбутнього в якомусь новому та ще нікому не відомому просторі життя. Це погляд в майбутнє. Кожен з героїв колекції має свою індивідуальність, історію, яку він творить сам за допомогою своєї «краплі» особливості. Всі матеріали та деталі колекції мають свій символізм та призначення. Так, один із аспектів, який надихнув мене на створення колекції, – це сама людина, іі складний духовний механізм та те, що приховано за ним. У колекції це проявляється за рахунок аксесуарів у вигляді електронних схем у поєднанні з металом та складними деталями.

Також ідея колекції підтримується за допомогою колірних поєднань, різних видів блиску тканин, фактур та їхніх нашарувань. Основну гаму можна поділити на дві групи – срібну та бронзову, до яких підбиралися інші складні та актуальні за концепцією колекції колірні рішення.

fZ2HFM7T258

Про комерцію

Головне, щоб не на базарі (сміється — ред.). Все досить банально – шоуруми, фешн-маркети, виставки. Поки що для мене це не дуже зрозумілий аспект індустрії моди та маркетингу, але я вчуся та шукаю шляхи не просто самореалізації, а правильної подачі свого бренду та зрозумілості його для інших.

Pjnj35ui0To

Про процес, гроші та людей

Собівартість колекції залежить від дизайнера. Насамперед його вимог, ідей та способів їх втілення. У кожного складається своя історія і перепони на шляху до поставлених цілей. Для мене вся складність полягає лише в матеріальній стороні реалізації колекції. Все інше не може мене зупинити, а лише стимулює ще більше працювати над собою. І в цьому я відчуваю велику підтримку моїх рідних, друзів та команди професіоналів UBER fashion Lab, які завжди зі мною. Також я вдячна Олені Романовій і Юрію Романову за створення прикрас для моєї колекції та Ірині Сластіон, яка допомогла мені втілити свої ідеї.

1gzNfbG3pO4

Про конкурси дизайнерів

Конкурсів було досить багато, і я не знаю, добре це, чи погано, тому що вони не принесли мені великої користі.
Останні:
2012 р. – Диплом фіналіста Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» за колекцію «Ubersexual».
2013 р. – Диплом фіналіста Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» за колекцію «Coranima».
2014 р. – фіналістка «Bazaar fashion forward», категорія «fashion-стиліст».

niPeiFtoIiQ TCDcOpqpLcQ

Робочий простір Вікторії

Робочий простір Вікторії

Backstage

Backstage

Запрошення на показ Вікторії Ноженко. Медіапартнер показу - TheNorDar.

Запрошення на показ Вікторії Ноженко. Медіапартнер показу — TheNorDar.