1 вересня «Фонд Вікімедіа» оголосив про початок світового фотоконкурсу пам’яток культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments). Конкурс триватиме з 1 по 30 вересня. У ньому візьмуть участь понад 40 країн, серед яких і Україна. В Україні конкурс проводиться громадською організацією «Вікімедіа Україна» за підтримки Міністерства культури України.

Медіапартнер конкурсу – вірмено-український арт-журнал TheNorDar – оголосив про відкриття спеціальноі номінації - «Пам’ятки вірменської культури в Україні», в якій оцінюватимуться фотографії пам’яток спадку вірменської культури в Україні.

Взяти участь у конкурсі – це ПРОСТО!

Ще раз про те, як завантажувати фотографії на конкурс:

1. Перейдіть за посиланням. Оберіть область або місто (далі – район). Знайдіть в списку свою пам’ятку. Натисніть справа від неї на посилання [Завантажити фото]/[Insert image], якщо фотографій ще не було – або «Завантажити ще фото», якщо світлини вже були.

Оскільки певні списки ще обробляються – якщо не знайшли пам’ятки, спробуйте зайти пізніше і перевірити ще раз.Або напишіть оргкомітету: wlm@wikimediaukraine.org.ua

2. Слідуйте вказівкам завантажувача. Вам треба буде лише вибрати файл на комп’ютері та ввести його назву.

3. ОТ І ВСЕ!

Списки СПЕЦІАЛЬНИХ НОМІНАЦІЙ – тут!

Завантажувати так само. Зверніть увагу, що деякі пам’ятки у спецномінаціях беруть участь у загальному конкурсі, а деякі – лише у спецномінації (це відповідно позначено у списку).

Нагадуємо, що ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ є спеціальна номінація (лише по пам’ятках Києва) – «Київ очима іноземців». Для того, щоб узяти участь у цій номінації, треба також вписати своє ім’я користувача та країну походження в «Учасники» на сторінці спецномінації «Київ очима іноземців» / Explore Kyiv.

Фотографії цьогорічного конкурсу збиратимуться у цій категорії.

Натиснувши зелену кнопку справа можна ввімкнути слайд-шоу!

Також ви можете завантажити фотографії пам’яток будь-якої іншої країни, що бере участь у конкурсі. Дивіться список країн тут.