Спогади: Василини Мосієвич
Фото: Олександра Лазоренко
Арт-журнал TheNorDar

17 вересня 2013 року мені відразу не сподобалося. Зранку я зі сльозами відправила кращу подругу за кордон, а залишок дня провела на роботі, звідки поїхала на незвичну подію. Під «незвичною подією» я маю на увазі інтерв’ю з Іреною Карпою. Прогрес дійшов до того, що ми рідко спілкуємося в реальному житті, люди зайняті та все частіше відповідають на запитання журналістів поштою. А це ж живе, справжнє інтерв’ю з крутою Карпою! Вийшов такий мікс з безсонної ночі напередодні, сліз зранку і нервів на обід.

XGqGCtQLz-4

а ми все чекаємо, й чекаємо…

Добиралася на місце я двома видами транспорту, паскуда-банкомат без пояснень зажував мою картку, а на інтерв’ю я прибула вже без грошей, майже вчасно і зовсім зла. Там на  мене вже чекала Саша Лазоренко, фотограф та оператор TheNorDar, яка мала знімати інтерв’ю з Іреною та яку я бачила вдруге в житті. Ірена запізнювалася. Перші півгодини пройшли в режимі «так і треба, хто ж приходить вчасно на інтерв’ю». Наступні півгодини я жалілася головному редактору TheNorDar Ліліт Саркісян (в основному, на зажовану картку і купу роботи) й обирала суп. А вже за годину Саша розповідала про своє життя: «Їздили з чоловіком і другом сім’ї в Іспанію. До речі, друг – чудовий хлопець, може, вас познайомити? Буде тобі компенсація за поганий день». Сумнівна компенсація, бо Карпи ми і через 3 години не дочекалися, а перспектива знайомства з якимось там чуваком здалася взагалі ірреальною і не в тему. «А давай!»  кажу.

Інтерв’ю з Іреною все ж відбулося, правда, за 2 тижні – як виявилося, вона захворіла та потрапила до лікарні, але на щастя, все владналося. Роботу виконати встигла, картку відновила, подруга жива-здорова, а з «другом сім’ї» 11 вересня цього року ми одружилися!

Ото й не вір після того в невипадкові випадковості! Передаю «Привіт» Ірені, всьому TheNorDar, Саші і тим, у кого сьогодні невдалий день! :)

N0AuLAKxFGE

Instagram @thenordar

Instagram @thenordar