Любов до конструкції одягу, відчуття форми і кольору привила Юлії Коломий мама: «Я любила спостерігати за тим, як з-під її рук з`являється щось нове, оригінальне, а головне, таке, як я відчувала, таке, в чому мені було комфортно». З думками про те, що вона хоче робити щось так само вміло і легко, Юля вступила до Львівського державного колледжу декоративного та ужиткового мистецтва імені Івана Труша, де і дiзналася про «Погляд у майбутнє».

Пiдготувала: Рузанна Мартiросян
Фото, ескiзи: Юля Коломий

v-CISMiIdJc

Про колекцію

Я довго не могла визначитися з темою диплому. Перші ескізи були в білизняному стилі, що у майбутньому я планую втілити, але на диплом хотілося чогось більшого. Так прийшла ідея образу, що поєднує в собі чоловічі і жіночі елементи, елегантність і авангард. Джерелом став чоловічий костюм XVIII ст. Найбільше задоволення я отримала від створення конструкцій верхнього одягу. Основними кольорами стали класичний чорний, оливковий і вишневий.

vMJTU7lkxdk

Про майбутню аудиторію

Одяг орієнтований на молодих творчих людей, які не бояться виглядати оригінально і незалежно. Думаю, що моїми майбутніми клієнтами можуть стати усі сміливі жінки світу.

Про проблеми

Найбільшою перепоною було втілення ескізу в життя, довелось відмовитись від багатьох конструкторських рішень (за браком часу), які я розробляла на ескізах, і спрощувати крій. Але в цілому результатом я задоволена.

Fn1I8b_VSlQ

Про «Погляд у майбутнє»

Про конкурс я дізналася в коледжі. Як кожному художнику, мені б хотілося, щоб мої ідеї були помічені. Почути думку передових дизайнерів української моди.

Езкізи на конкурс подавала двічі. Вперше в коледжі, але не пройшла, так як ще не відчувала такої пристрасті до конструкції і форми, яку подарувало мені навчання у Львівській Національній академії мистецтв (закінчивши коледж, Юля продовжила навчання в ЛНАМ – ред.). Друга спроба виявилася вдалою.

dXsFSVa6D7o

Про плани

Наразі я працюю над створенням і розкруткою бренду (праця з баєрами). В жовтні планую брати участь в основних показах Львівського тижня моди і у конкурсі «Саботаж».

Девіз

«Більше творчості, більше неординарних рішень».

Ескiзи, поданi на конкурс «Погляд у майбутнє»:

mNsafoE4kC0 WSXMz9RE9U8 H0RewJDolus